Chciałbyś zacząć wspólny trening?

Myślisz o zmianie swojego stylu życia, diety i sylwetki?

 

Możemy Ci zaoferować:

Konsultacja:

Spotykamy się na siłowni w klubie Fit Fabric 1.0 przy al. Włókniarzy, gdzie mamy dla siebie 45-50 minut na swobodną rozmowę i analizę Twoich celów treningowych, sylwetkowych oraz przygotowanie planu działania. Jeśli jesteś osobą trenującą i zależy Ci na bardzo konkretnej umiejętności, diagnozie, szeroko pojętej pomocy w zakresie odżywiania, rehabilitacji, uporania się z bólem - umawiamy sie wcześniej jak mamy zaplanować plan pracy, żebyś w możliwie krótkim czasie był usatysfakcjonowany.

 

Regularne treningi:

Potrzebujesz kogoś z kim chciałbyś trenować dłużej? Szukasz motywacji lub inspiracji do treningu? Chcesz żeby czas spędzony na siłowni był bardzo produktywny i zależy Ci na efektach swojej pracy? Współpracujemy w ten sposób z wieloma osobami, z większością już bardzo długo... Jeśli chcesz dołączyć do naszej drużyny, napisz do nas!

 

Konsultacja on-line:

Jeśli tylko możliwy jest kontakt osobisty, stanowczo preferujemy ten styl pracy. W tej branży możliwość obserwacji Ciebie w ruchu jest absolutnym priorytetem! Szanujemy Twoją prywatność, jesteśmy dyskretni. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi.

Szkolenia i współpraca z firmami:

Jesteśmy profesjonalistami. Szkolimy innych i sami się szkolimy (permanentnie). Zaufało nam kilkanaście firm i korporacji, w tym Gillette Polska, mBank, Rossmann oraz lokalne firmy eventowe, które potrzebują PROFESJONALISTY do obsługi imprez, spotkań i prelekcji. Napisz tylko jeśli szukasz Trenera z górnej półki.

... a może masz inny pomysł, jak moglibyśmy Ci pomóc?

Nic nas nie zdziwi. Jeśli masz pomysł, problem - napisz do nas.